Хъл и УБА поделиха точките

Отборите на Хъл Сити и Уест Бромич Албиън завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от 13-ия кръг на Премиър лийг. Гостите могат повече да съжаляват, че не стигнаха до успеха далеч от дома, тъй като бяха по-активният тим на терена и водеха в резултата до 72-ата минута.

Гарет Макоули откри след асистенция на Матю Филипс в 34-ата минута. До края на полувремето УБА можеше да удвои преднината си, но Саломон Рондон пропусна от чиста позиция. В средата на втората част обаче Майкъл Доусън донесе точката на “тигрите” след центриране на Диумерси Мбокани.

В класирането УБА заема девето място в подреждането със 17 точки, докато Хъл е в зоната на изпадащите с 11 и много поводи за размисъл.