Карабах се върна в играта (видео)

Отборът на Карабах се върна в битката за първите две места в гурпа "J" на Лига Европа, след като постигна важна победа с 2:0 в домакинството си на ПАОК от третия кърг. Така тимът от Азербайджан се изравни по точки с днешния си съперник и му нанесе първата загуба в групата.

Успехът на Карабах не дойде никак лесно, като и двата гола паднаха през втората част. Дани Кинтана откри резултата в 56-ата минута, а решаващото второ попадение бе дело на Aмиргулиев в 87-ата минута, като така окончателно реши всичко в мача.

Така вече Карабах и ПАОК имат по 4 точки, като делят второто място в групата, но за момента гърците имат по-добра голова разлика.

Карабах - ПАОК (Солун) 2:0
1:0 Кинтана (56)
2:0 Амиргулиев (87)

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!