Обрат носи успех на Поморие (галерия)

Тимът на Поморие победи много драматично с 3:2 Ботев (Гълъбово) в двубой от 8-ия кръг на Втора професионална лига. Двубоят бе пълен с обрати, след като гостите поведоха, а след това губеха до 78-ата минута, но гол в последната минута им донесе трите точки. Първо точен за играчите на Малин Орачев бе Даниел Стоянов в 21-ата минута, но Георги Кирилов от дузпа възстанови равенството в 33-ата минута. Ботев (Гълъбово) - Поморие 2:3
В 51-ата минута отново Кирилов се разписа и даде предимство на домакините. Дванайсет минути преди края Кирил Георгиев изравни, а Ахмед Ахмедов в последните секунди донесе втората победа този сезон за Поморие. Единственият успех досега бе над Локомотив (София) с 2:0.

Днешните противници имат вече по девет точки, но Ботев е в серия от четири срещи без успех, в които записа едва една точка.