Тулуза задълбочи кризата в Лил (видео)

Отборът на Лил допусна четвърта загуба за сезона, след като отстъпи с 1:2 у дома пред отбора на Тулуза в двубой от 6-ия кръг на Лига 1. Така северняците затънаха още по-дълбоко в кризата, докато гостите се изкачиха временно на второто място в класирането.

В герой за Тулуза се превърна Ула Тойвонен, който се разписа на два пъти във вратата на домакините. Той откри резултата в 12-ата минута, а в 77-ата донесе успеха на своя тим, след като преди това черногорецът Марко Баша беше изравнил. С поредната загуба Лил затъна на 18-о място с актив от едва 4 точки.