Куп пропуски, комичен гол и голяма издънка в първия домакински мач на ЦСКА 1948 (видео+галерия)

ЦСКА 1948 допусна сериозна домакинска издънка във втория си мач от първенството на "А" областна група, след като направи 1:1 с гостуващия Конелиано. Гостите откриха резултата чрез Светослав Гълъбов в средата на първата част, когато вратарят на червените Дяков допусна изключително груба грешка. Последваха над десетина сериозни пропуска на домакините, за да се стигне до 79-ата минута, в която Атанас Кръстев изравни.
ФК ЦСКА 1948 - Конелиано 2005 Първото опасно положение бе пред вратата на гостите. В 7-ата минута техният страж излезе извън наказателното поле да избие една топка, но я изпрати в краката на Кирил Атанасов, който го прехвърли от над 30 метра, но прехвърли и вратата. Секунди по-късно ЦСКА 1948 за малко не поведе, когато вратарят на Конелиано Карадалиев се размина с върната топка, но успя да я догони пред голлинията и да я изчисти.

Така се стигна до 21-ата минута, когато Конелиано откри резултата. Играч на гостите центрира почти от центъра на терена, стражът на червените опита да улови топката, но тя го прехвърли, след което се отклони в гредата и при добавката Гълъбов без проблем вкара за 0:1. ФК ЦСКА 1948 - Конелиано 2005 Пет минути по-късно Ангелов можеше да изравни, но стреля слабо от десетина метра и Карадалиев спаси.

В 42-ата минута домакините като по чудо не изравниха резултата след изстрел с глава на Петров, но бранител на Конелиано изчисти от голлинията. Последва удар и на Заков, който не намери целта.

Секунди след началото на втората част Герасим Заков направи много сериозен пропуск, след като не успя да уцели вратата от 7-8 метра. ФК ЦСКА 1948 - Конелиано 2005 В 49-ата минута ЦСКА 1948 направи пореден пропуск. Георги Божилов осъществи двойно подаване с Атанасов и шутира, но и той не уцели вратата от 12-13 метра.

Само три минути по-късно Заков отново пропусна великолепна възможност за изравнителен гол, когато се възползва от грешка на гостуващия страж и шутира, но бранител на Конелиано изчисти на голлинията.

В 56-ата минута Заков пак пропусна, а при добавката Трендафилов не успя да уцели празната врата.ФК ЦСКА 1948 - Конелиано 2005 В 61-ата минута Трендафилов, който се бе озовал сам срещу вратаря, не успя да си спре топката и тя попадна в ръцете на Карадалиев. В 75-ата минута пореден невероятен пропуск на футболист в червено лиши ЦСКА 1948 от попадение.

Четири минути по-късно натискът на домакините най-после даде резултат. След центриране отдясно Атанас Кръстев вкара с глава за 1:1.

До края на двубоя последва нова порция сериозни пропуски, дело на почти всички атакуващи футболисти на ЦСКА 1948 и срещата приключи при 1:1.

ЦСКА 1948 - КОНЕЛИАНО 1:1