Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Киево ощипа своя домакин, точно преди да угаснат лампите

Отборът на Киево спечели с 2:1 гостуването си на Удинезе в ранния неделен мач от Серия "А". Победата на "летящите магаренца" дойде пет минути след края на редовното време, като до 82-ата минута домакините водиха в резултата и се виждаха победители. Това щеше да бъде трети успех от началото на сезона за състава на Джузепе Якини, но не било писано да стане. Дуван Сапата откри за "фриуланите" в средата на първото полувреме, което предложи слаб футбол и безинтересна игра.

Както казахме, всичко за тима от Удине вървеше отлично до 82-ата минута, когато аржентинският халф Лукас Кастро изравни със своя първи гол в кампанията. В 95-ата минута защитникът Фабрицио Качаторе се оказа непокрит в наказателното поле пред Орестис Карнезис и след секунди бе на върху на щастието - 2:1 за Киево!