Тевес показа двете си лица (видео)

Карлос Тевес е противоречива личност и го доказа отново. Звездата на Бока Хуниорс отбеляза красив гол при победата над Белграно с 3:0, но само няколко минути по-късно беше изгонен заради тирада от псувни по адрес на рефера. За щастие на бившия нападател на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус червеният му картон не се оказа фатален и Бока лесно стигна до трите точки.

Тевес откри резултата в 33-ата минута след самостоятелен пробив и прецизен удар, оказал се неспасяем за стража на гостите. Пет минути по-късно Карлитос извърши нарушение, за което получи жълт картон. Вместо да си замълчи, отдалечавайки се той обиди съдията Херман Делфино. Естествено, последва втори жълт и съответно червен картон за бившия аржентински национал.

Другите голове за Бока Хуниорс отбелязаха Карлос Павон и Франк Фабра. Победата на "Ла Бомбонера" е първа за сезона за гранда от Буенос Айрес.

БОКА ХУНИОРС - БЕЛГРАНО 3:0
1:0 Тевес (33)
2:0 Павон (45)
3:0 Фабра (84)