ОФК Поморие удари Ботев (Гълъбово)

Отборът на Поморие победи с 2:0 Ботев (Гълъбово) в контрола, играна в Каблешково. Любопитен факт е, че на трибуните присъстваше Велислав Вуцов. Поморие поведе още в третата минута, след като Христо Лемперов се разписа от дузпа. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение срещу Антон Иванов. Последният центрира след четвърт час игра към Деян Лозев, който засече от въздуха, но топката се отби в дясната греда. В 40-ата минута Ахмедов се възползва от пас на Лозев и от 2 метра удвой преднината на домакините.

Секунди преди края на частта реферът отсъди втора дузпа за възпитаниците на Малин Орачев. Ударът на Даниел Стоянов обаче бе спасен от вратаря на Ботев (Гълъбово). През втората част в двата отбора бяха извършени множество смени, което чувствително се отрази на играта и чисти голови положения липсваха.

Състав на Поморие: Д. Тодоров, М. Коев, Г. Петков, Ал. Иванов, Ант. Иванов, Хр. Лемперов, Н. Мицански, Д. Лозев, К. Георгиев, Д. Стоянов, Ахм. Ахмедов