Лудогорец мушна три на Локо (ГО) в последната загрявка за ШЛ

Шампионът на България Лудогорец записа нова победа в контролите от предсезонната си подготовка. Днес "орлите" надиграха с категоричното 3:0 новия член на Първа лига Локомотив (Горна Оряховица). Срещата бе и неофициален дебют на новото попълнение на разградчани - Хосе Луис Паломино, който влезе като смяна през второто полувреме на мястото на Венцислав Керчев.

Резултатът в мача откри голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешеру в 40-ата минута от дузпа. Лукас Саша бе автор на втория гол в 51-ата минута, а Абел Анисе оформи крайното 3:0 в 87-ата минута след прекрасно подаване на Светослав Ковачев.

Това бе последна проверка за Лудогорец преди вежният мач с Младост (Подгорица) от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Сблъсъкък в турнира на шампионите е идната сряда в Разград.

Съставът на Лудогорец: Стоянов, Минев, Керчев (Паломино), Терзиев, Витиня (Ковачев), Саша, Кампаняро, Препелица, Анисе, Мисиджан, Кешеру