Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Домакинска загуба за Оренбург и Благо Георгиев

Отборът на Оренбург записа нова загуба на сметката си от началото на сезона в Първа дивизия на Русия, след като падна с 0:1 като домакин на Балтика в среща от 3-ия кръг. Цял мач за домакините записа българинът Благой Георгиев, който обаче не помогна на своя тим, а си изкара жълт картон в 51-ата минута.

Единственият гол в мача бе дело на Скопинцев в 88-ата минута, като за домакините вече нямаше време да реагират в оставащите минути до края.

След тази загуба Оренбург се намира на 14-ото място във временното класиране с 3 спечелени точки. Балтика пък е на 6-ото място със 7 точки.