Подмладеният Нефтохимик отнесе Несебър в контрола

Подмладеният отбор на Нефтохимик отнесе Несебър с 3:1 в първата си контрола за лятото. Воденият от Николай Кръстев отбор направи силно второ полувреме и заслужено се поздрави с успеха.

Бившият играч на зелените Емануил Манев откри резултата, но само минути по-късно Живко Комелов, който дойде от старшата възраст на Созопол изравни. В 65-ата минута нападателят Виктор Янев направи 2:1 с точно изпълнение от 10 метра, а в края на мача се разписа и каращият проби Халибрям Кармаджъ, играл досега в германските аматьорски дивизии.

Дебют за Нефтохимик направи вратарят Християн Славов, който пристигна преди два дни от ФК Карнобат.