Лудогорец 2 с пета поредна победа в Разград

Тимът на Лудогорец 2 постигна пета поредна победа в Разград. Играчите на Радослав Здравков надделяха с 2:1 над изпадналия в Трета лига Левски (Карлово) на новата модерна клубна база. Двубоят бе последен от 26-ия кръг на Втора лига. Нападателят Цветелин Чунчуков в 34-ата минута даде аванс на "орлите" със своето шесто попадение за сезона. Десет минути по-късно Янко Вълканов от гостите се отбеляза автогол, като на почивката преднината на домакините беше 2:0.

През втората част Кевин Нцхо намали в 66-ата минута със своето трето попадение, но въпреки това Лудогорец 2 записа 11-и успех в първенството.

Ветеранът Йордан Минев и голмайсторът Жоао Пауло бяха титуляри за "орлите". Чунчуков и компания имат 37 точки, като заемат на девето място.

Левски (Карлово) остана на последното 16-то място с 13 точки.