Септември удари ЦСКА-София 2 и поведе във Втора лига

Септември (София) излезе начело във Втора лига. Тимът на Христо Арангелов временно поведе в класирането, след като победи напълно заслужено с 2:1 ЦСКА-София 2 в мач от 23-ия кръг на първенството. Двубоят на стадиона в "Драгалевци" мина почти през всичките 90 минути под диктовката на домакините. Стойчо Атанасов си отбеляза автогол в 17-ата минута и даде аванс на Септември. Бранителят засече центриране на Богомил Дяков, като при опита да избие, прати топката в мрежата на Слави Петров.

Септемри - ЦСКА-София 2 Младият вратар на "черните" спаси няколко положение преди почивката. През второто полувреме Атанасов се реваншира като изравни. Защитникът нахлу отдясно и центрира, а топката влезе във вратата на Валентин Галев.

Играчите на Септември продължиха да търсят победата, като в 87-ата минута Петър Тончев центрира, Янко Сандански спря топката на гърди, а след това със силен изстрел донесе победата на домакините. Попадението бе негово първо за клуба.

Септемри - ЦСКА-София 2Септември вече има 46 точки, докато Етър остана с 45 точки на втората позиция, но има и мач по-малко. Успехът е първи за Арангелов на своя стадион, тъй като дебютната му победа с 5:0 над Ботев (Гълъбово) миналата седмица бе при гостуване.