Юношите на ЦСКА-София победиха Монтана

ЦСКА-София победи с 2:1 Монтана в среща от XXII кръг на елитната „А” група U17 играна на терена с изкуствена настилка в парк „Огоста”. Гостите откриха резултата още в 3-та мин., когато Джулио Чарлов изненада вратаря Юлиян Весков с удар от границата на пеналта. Двайсет минути по-късно централният нападател на „червените” Борислав Будинов удвои довкарвайки отбитата от вратаря топка. След почивката домакините натиснаха и в 49-та мин. голмайсторът им Владислав Цеков-Каската намали с неспасяем шут покрай вратаря. До края на мача Цеков и Мирослав Манев пропуснаха да изравнят. Срещата бе изгледана от легендата на Берое Петко Петков.

Монтана – ЦСКА-София 1:2

Монтана: Юлиян Весков, Деян Христов, Еманоил Каменов, Цвети Неделчев-кап., Стоян Терзиев, Симеон Ваньов, Мирослав Манев, Тодор Горанов, Ваньо Иванов, Владислав Цеков, Мартин Димитров (Светослав Младенов, Мартин Станчев, Костадин Илиев, Никола Петров, Иво Иванов, Денис Димитров, Петьо Петков). Треньор: Ивелин Паскалев.

ЦСКА-София: Драгомир Павлов, Джулио Чарлов, Милен Манчев, Емануил Личев, Адриан Гиргинов, Жулиан Манолов, Георги Георгиев, Радослав Илиев, Митко Митков, Александър Иванов, Борислав Будинов (Борислав Начев, Томи Дамянов, Любослав Златков, Иван Емилов, Милен Георгиев). Треньор: Антон Димитров.