Торо възкръсна от 0:2

Отборите на Торино и Удинезе завършиха 2:2 в ранния неделен мач от 30-ия кръг в Серия "А". След безрезултатно първо полувреме, в началото на второто гостите от Удине стигнаха до гол чрез Якуб Янкто. Чешкият национал направи страхотен самостоятелен пробив и с удар в горния ъгъл не остави шанс на Джо Харт.

Английският страж на Торино бе попарен за втори път в 69-ата минута, когато Стипе Перица се разписа след подаване на Дуван Запата. Две минути по-късно обаче Торино се върна в мача чрез Емилиано Морети, който с удар от близка дистанция намали на 1:2. Крайното 2:2 бе оформено в 83-тата минута, когато Андреа Белоти се извиси над всички и с 23-тия си гол за сезона донесе точката на Торино. В класирането Торино е на девета позиция с 41 точки, докато Удинезе е на 12-а позиция с 37 точки.