Уотфорд спря негативната си серия срещу най-слабия отбор

Уотфорд стигна до първа победа в последните си пет мача, след като надделя с 1:0 над последния Съндърланд. Единственото попадение в срещата бе дело на Мигел Бритос в 59-ата минута. Тогава уругваецът се разписа след удар с глава, след като преди това Окака с глава нацели гредата.

Най-доброто положение за Съндърланд дойде към края на срещата, когато Фабио Борини пропусна да се разпише. Отборът на Дейвид Мойс няма отбелязан гол пет поредни срещи.

Стефано Окака пропиля най-доброто положение през първото полувреме, след като бе оставен непокрит в наказателното поле. Вратарят на гостите Джордан Пикфорд направи три отлични спасявания, за да опази вратата си от повече попадения.

Победата изкачи Уотфорд на 10-о място, докато Съндарланд се е закотвил на дъното и сега изостава със седем точки от 17-ия Суонзи.