Преслав Йорданов с победен дебют, взе българското дерби в Казахстан (видео)

Българският нападател Преслав Йорданов записа победен дебют за новия си отбор Ордабаси. В двубой от 4-ия кръг на казахстанската Премиер Лига Йорданов се появи на почивката при резултат 0:1 след попадението на Максим Федин в даденото от съдията продължение на първата част. Бившият голмайстор на ЦСКА се включи добре в срещата, но не успя да се разпише. Все пак това сториха неговите съотборници Танат Насурбаев (57’) и Никита Бочаров (68’) и донесоха трети успех от началото на сезона за Ордабаси. За Окжетпес пълни 90 минути изигра бившият голмайстор на “А” група Цветан Генков.