Лаборд прати Бордо на 1/4-финал за Купата на Франция (видео)

Отборът на Бордо се промъкна на 1/4-финал за Купата на Франция, след като направи обрат и победи с 2:1 Лориен в сблъсъка между двата тима от 1/8-финала.

Домакините на “Бордо-Атлантик” първи получиха гол в своята врата в 48-ата минута, когато Бенжамен Жано порази вратата на “жирондинци” за 0:1.

След това обаче играчите на Бордо се активизираха и успяха да обърнат нещата в своя полза, а героят в мача бе Гаетан Лаборд, който отбеляза и двата гола за своя тим. Той първо изравни резултата в 61-ата минута, а след това вкара и победния гол в 72-ата минута.

Така Бордо продължава напред в турнира и вече чака следващия си съперник.