На живо: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Гуардиола: Това бе удивителен завършек на мача

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола не скри радостта си от инфарктната победа с 2:1 нас Саутхамптън. “Гражданите” спечелиха мача с попадение на Рахим Стърлинг в 6-ата минута на добавеното време. Това бе 12-ти пореден успех на сметката им.

“Това бе удивителен край на мача. Тази победа означава много за нас. Те имаха 10 човека в наказателното поле и бе трудно да атакуваме. Съперникът имаше своите положения през първото полувреме. Изглежда всички отбори са по-добри от нас при статичните положения. Те бяха по-силни от нас, но ние показахме търпение. В края поддържахме инерцията и така се стигна до фантастичния гол на Рахим. Най-много съм впечатлен от това, че играхме със сърце. След това в съблекалнята ни бе невероятно. Трябва да се наслаждаваме на тези моменти, защото никога не се знае какво може да се случи в бъдеще. Голямата ни цел е да спечелим първенството, но няма как да не се радваме, когато побеждаваме с гол в последната секунда”, заяви Гуардиола.