Кариана мачка Партизан (снимки)

Отборът на Кариана (Ерден) разгроми с 5:1 Партизан (Червен бряг) в среща от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига и увеличи на 30 точки актива си на върха в класирането. Още в 8-ата минута Владимир Каптиев можеше да открие резултата, но далечният му удар разтресе напречната греда.

Това обаче направи в 19-ата капитанът на домакините Евгени Игнатов, а асистенцията бе на Васил Тачев. Девет по-късно капитанът на карианци върна жеста на Тачев и юношата на Черно море се разписа с глава за 2:0. В последната минута на първото полувреме Тачев свали с глава на Игнатов и той направи разликата класическа.

Гостите вкараха почетното си попадениe в 67-ата минута чрез Денис Таранков. Две минути преди края Георги Цеков вкара за 4:1, а крайния резултат оформи резервата Християн Василев в първата минута на добавеното време. В класирането Кариана остава на върха с 30 точки, с 3 повече от втория Бдин (Видин).

Кариана: Павел Станев, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Цветко Иванов, Ангел Цеков, Николай Николов, Георги Цеков, Ангел Русев,  Васил Тачев, Владимир Каптиев, Евгени Игнатов (к)

Партизан: Николай Христов, Георги Петков, Галин Величков (к), Даниел Гергов, Слави Паскалев, Детелин Тодоров, Калоян Тодоров, Людмил Атанасов, Денис Таранков, Веселин Шекеров, Иво Здравков

Главен съдия: Петър Кузев
Асистенти: Даниел Ников, Никифор Велков
Стадион: "Кариана", с. Ерден - 100 зрители