Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

ЦСКА (Москва) се издъни срещу Уфа (видео)

ЦСКА (Москва) допусна грандиозна издънка в двубоя срещу Уфа от 12-ия кръг на руската Премиер лига. Двубоят завърши 0:0, а столичният тим можеше да стигне до победата минута преди края на редовното време, когато получи право да изпълни дузпа, отсъдена от рефера Сергей Лапочкин.

Тя обаче беше пропиляна от израелеца Бибрас Натхо, който стреля слабо и така срещата завърши без победител. Така ЦСКА събра 21 точки и остана на четвърто място във временното класиране. Уфа има 14, които му отреждат десетото място.

Българският национал Георги Миланов започна мача от скамейката, като се появи в игра четвърт час преди края, като замени Вернблум.