Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Йънг Бойс се спаси от загуба в Албания

Албанският Скендербеу взе първа точка в група “В” на Лига Европа, след като завърши 1:1 с гостуващия Йънг Бойс. Домакините дори можеха да се поздравят с победа, но не успяха да задържат преднината си повече от 7 минути.

Първото полувреме беше равностойно, макар че швейцарците имаха повече удари в очертанията на вратата. След почивката и двата отбора започнаха да действат по-смело в търсене на трите точки. В 65-ата минута Али Сове беше изведен през центъра, устоя на натиска на защитник на Йънг Бойс и с удар по земята даде аванс на Скендербеу. Гостите изравниха в 72-ата минута след хубава атака по левия фланг и центриране към Роджър Асале, който без да се бави насочи топката във вратата.

Лидер в групата е Динамо (Киев) с 6 точки, Йънг Бойс има 2, а Партизан и Скендербеу са с по 1. В следващия кръг Йънг Бойс гостува на Динамо, а Скендербеу е домакин на Партизан.