Четири гола на "Арена Созопол", но без краен победител

Отборите на Созопол и Ботев (Гълъбово) не успяха да се победят в атрактивен двубой от осмия кръг на Втора професионална лига. И четирите гола на “Арена Созопол” паднаха преди почивката, като първи напред в резултата излязоха домакините.

Попадението бе доста куриозно, след като в 9-ата минута Антонио Георгиев върна към Марин Орлинов, но топката мина под крака му и спря в мрежата за 1:0. Футболистите на Светослав Тодоров обаче бързо се върнаха в мача и четвърт час по-късно изравниха резултата чрез Иван Цачев.

В 30-ата минута пък Ботев стигна до пълен обрат, след като Иван Винков направи чудесен индивидуален пробив и сам завърши за 2:1. Две минути преди края на първата част футболистите на Румен Димов възстановиха равенството, след като Иван Янчев центрира и Кристиян Тафраджийски с глава засече топката в мрежата на тима от Гълъбово.