Това трябваше да е 2:1 за Метц (видео)

Невероятен пропуск направи нападателят на Метц Еманюел Ривиер при загубата с 1:5 от Пари Сен Жермен в мач от 5-ия кръг на френското първенство. Три минути след почивката, при резултат 1:1, вратарят на ПСЖ Алфонс Ареола направи огромен гаф, който обаче не бе наказан от Ривиер. Стражът на ПСЖ игра нескопосано с глава след върната към него от бразилския защитник Маркиньос топка и това даде перфектен шанс на Ривиер да вкара втория си гол в мача, но той не се възползва от това и не уцели празната врата на гостите. Няколко минути по-късно се стигна до друг ключов момент в двубоя - отстраняването от игра на Беноа Асу-Екото, което улесни максимално задачата на дебютиралия с гол за ПСЖ Килиан Мбапе и неговите съотборници.