Болоня с драматична победа срещу Беневенто

Отборът на Болоня излъга новака Беневенто с 1:0 като гост в мач от втория кръг на Серия “А”. 21-годишният ганайски халф Годфред Донса донесе драматичната победа на Болоня с великолепен гол след впечатляваща солова акция в 55-ата минута.

В 8-ата минута на доста сериозното добавено време на двубоя защитникът Фабио Лучони изравни резултата, но след вкарването в употреба на системата ВАР (Видео Асистент Рефер), попадението бе отменено заради засада и тимът на Роберто Донадони удържа победата.

След първите си две срещи от новия шампионат Болоня има 4 точки, а Беневенто все още е с 0 точки.