Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Марсилия се спъна на "Велодром" (видео)

Отборът на Олимпик Марсилия пропусна да вземе трета поредна победа в Лига 1 от началото на новия сезон във Франция. ОМ не успя да се справи с Анже на своя “Стад Велодорм” и срещата завърши наравно 1:1.

Камерунският нападател Клинтън Н’Жие даде аванс на марсилци още в 17-ата минута и те го задържаха чак до 70-ата минута. Тогава обаче друг камерунец Карл Токо Екамби вкара след асистенция на Фулгини и донесе точката на гостите.

В последните секунди аржентинецът Лукас Окампос получи директен червен картон и домакините завършиха мача в намален състав. След равенството марсилци са четвърти със 7 точки, а Анже е седми с 5 точки.