Мисиджан: Не е лесно срещу тим, който играе само в защита

Холандското крило на Лудогорец Върджал Мисиджан бе щастлив от попадението си, което донесе победата с 2:0 над Судува в първия плейоф за влизане в групите на Лига Европа. Той се разписа в 76-ата минута, когато оформи крайния резултат.

"След всеки гол се чувства добре. Това е моята работа, да асистирам и да вкарвам голове. Този гол е важен за отбора, който иска да влезе в групите на ЛЕ. Противникът днес игра само в защита. Не е лесно срещу такъв отбор, който нищо не направи в атака.
Вторият гол е много важен, за да ги отстраним, искахме да вкараме и други попадения", коментира Мисиджан.

"Треньорът ни каза да играем по-бързо на почивката, а след почивката го сторихме и вкарахме два гола. Може би реваншът ще бъде като днес, те ще се защитават, но ще трябва и да се отварят, ако искат да играят в групите. Сторят ли го ще ни оставят пространства, което ще бъде добре за нас", допълни той.