Суонзи смачка Сампдория в приятелски мач

Отборът на Суонзи надигра по много категоричен начин Сампдория в приятелски мач между двата тима, игран на "Либърти Сейдиъм". Домакините се наложиха с 4:0 и развалиха настроението на своя съперник преди началото на сезона.

"Лебедите" поведоха с попадение на Лерой Фер в 40-ата минута, а след това в самото начало на второто полувреме Рики Алварес си вкара автогол и удвои преднината на домакините. Третият гол в мача бе дело на Тами Ейбрахам в 65-ата минута, а крайното 4:0 оформи Федерико Фернандес в 76-ата минута.

Това бе последна проверка за Сампдория, като следващият мач на "моряците" ще е от турнира за Купата на Италия. Суонзи пък гостува на Саутхамптън в първия кръг на Премиър лийг на 12 август.