Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Локо (ГО) с изключително драматичен успех срещу новака във Втора лига

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) взе драматичен успех с 4:3 над Струмска слава в мач от третия кръг на Втора професионална лига.

Двубоят започна отлично за играчите на Александър Димитров и логично Кристиян Димитров се разписа за 1:0 от дузпа. При този резултат завърши и първата част. В 47-ата минута обаче Димитър Петков направи 1:1. След гола Балъков и Рюстем наказаха стража на Струмска слава за 3:1, за да дойдат минутите на резервата Борислав Николов, който на два пъти прониза “железничарите”. В последните минути на мача Кристиян Димитров показа класа и с втория си гол в сблъсъка донесе изключително важните три точки за Локомотив.