Царско село завърши сезона във Втора лига с успех

Отборът на Царско село завърши сезона във Втора професионална лига с победа. Играчите на Велислав Вуцов надиграха с 2:1 тима на Черноморец (Балчик) в среща от 30-ия кръг на шампионата. В герой за домакините се превърна Георги Минчев, който заби и двете попадения в мрежата на гостите.
 Царско село - Монтана
Срещата започна добре за Черноморец и още в 23-ата минута Васил Калоянов се разписа. Таранът се включи от фланга и с воле разстреля Филип Димитров. В 38-ата минута Георги Минчев изравни, след като се възползва от пас на Павел Петков.

Втората част започна по-добре за Царско село. В 58-ата минута Георги Минчев засече центриране от корнер на Галин Минков. До края на срещата двата тима не успяха да си отбележат нови попадения.

Тимът на Вили Вуцов завърши на трето място в първенството. По този начин столичани ще се изправят в директна битка за Първа лига срещу загубилия от сблъсъка между Етър и Дунав (Русе).

Черноморец (Балчик) пък финишира на 11-о място, което е добро представяне за новака във Втора лига.

ЦАРСКО СЕЛО - ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) 2:1