Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:0

Избраха по-хубав гол от задната ножица на Кристиано

Спиращият дъха гол на Кристиано Роналдо със задна ножица срещу Ювентус остана на второ място в анкетата за попадение на четвъртфиналните в Шампионската лига. Става дума за втория му гол в първия двубой между Реал Мадрид и италианския клуб. Изненадващо точният завършващ изстрел на Мохамед Салах в реванша срещу Манчестър Сити беше избран за №1 от феновете в сайта на УЕФА. За гола на нападателя на Ливърпул са гласували 39%, докато този на CR7 събра 30%.

На трето място с 14% от вота се нарежда попадението на Алекс Окслейд-Чембърлейн в първата среща между тима на Юрген Клоп и Манчестър Сити.

Четвърти с 10% е голът на Марио Манджукич от Ювентус за 1:0 при гостуването на “Сантиаго Бернабеу”, а топ 5 се допълва от попадението на Луис Суарес от Барселона за 4:1 срещу Рома - 8%.