Черноморец (Балчик) отнесе Лудогорец 2 за половин час

Тимът на Черноморец (Балчик) разби с 3:0 Лудогорец 2 в отложен мач от 18-ия кръг на Втора лига. Играчите на Георги Иванов започнаха страховито, като вкараха всичките си попадения в първия половин час от мача.

Бившият нападател на БАТЕ Борисов Владислав Мирчев отбеляза два бързи гола между 10-ата и 13-ата минута. Голмайсторът има вече десет попадения в шампионата, а пристигналият от Септември Васил Калоянов оформи крайното 3:0 в 28-ата минута. Голът е негов първи за Черноморец.

Домакините се изкачиха на осмо място с 31 точки. Вторият отбор на шампионите прекъсна серията си от четири мача без поражение, като остана на девето място със същия актив от 31 точки.