Торино съсипа Каляри за едно полувреме

Отборът на Торино разгроми като гост Каляри с 4:0 след страхотно второ полувреме, в което “биковете” се развихриха и промушха 4 пъти съперника. Яго Фалке (61), Адем Ляич (65), Кристиан Ансалди (79) и Джоел Оби (87) отбелязаха по един гол за торинци, които са 10-и в класирането с 39 точки. Каляри е 14-и с 35 точки.

Яго Фалке в 61-ата минута даде началото на кошмара за тима от Сардиния. Юношата на Барселона бе точен с добавка, след като топката се бе отбила от гредата след шут от близко разстояние на звездата на Торино Андреа Белоти, който така и не успя да порази противниковата врата днес.

Четири минути по-късно Адем Ляич получи топката в наказателното поле от Фалке и мигновено стреля - 0:2. В 79-ата минута Кристиан Ансалди добави още едно попадение с удар от границата на наказателното поле, а три минути преди края Джоел Оби направи победата на Торино още по-изразителна.