Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Юношите на ЦСКА-София победиха Ботев Пд

Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, победиха Ботев (Пловдив) с 3:1 като гост в първия мач от полуфиналите за Купата на БФС, който се игра на базата на домакините в квартал "Коматево". „Червените“ поведоха в резултата в 27-ата минута, когато точен беше Йоан Борносузов. В последната минута на първата част Павел Жабов вкара за 2:0. В 41-та минута Жабов се разписа за 3:1, а четири по-късно Ботев върна един гол след точно изпълнена дузпа. Домакините получиха втора дузпа минути по-късно, но вратарят на ЦСКА-София Иван Маринов спаси.

Реваншите от полуфиналите за Купата на БФС са след седмица - на 28 март (сряда).

Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 1:3

Голмайстри: Йоан Борносузов, Павел Жабов (2)

Съставът на ЦСКА-София: Иван Маринов, Виктор Атанасов, Габриел Александров, Валентин Ситнилски (к), Мартин Влаевски, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Кирил Великов, Ясен Цеков, Павел Жабов, Йоан Борносузов Резерви: Милен Младенов, Константин Касабоков, Александър Георгиев, Георги Шаламанов, Николай Няголов, Ясен Спиров, Васил Найденов

Старши треньор: Атанас Борносузов

Снимка: Официален сайт на ЦСКА-София