Ривалдиньо с първи голове за Левски, "сините" мачкат със 7:2

Отборът на Левски разби със 7:2 Хебър (Пазарджик) в контрола на стадион "Георги Аспарухов", която се проведе при закрити врата. Наставникът на "сините" Делио Роси искаше да даде шанс за изява на доста от играчите, които не играха при загубата в дербито с ЦСКА-София (0:1), както и на други, които не взимат участие в мачовете тази пролет.

Първите си голове за 26-кратните шампиони отбеляза Ривалдиньо, който беше точен два пъти. Неговият конкурент в атаката Сержиу Буш също вкара две попадения на тима от Югозападната Трета лига. Антони Белмонт, Жерсон Кабрал и Жорди Гомес пък се разписаха по веднъж.

Головете за момчетата на Танчо Калпаков бяха дело на Стефан Лачов и Цветан Павлов, които бяха точни при резултат 0:5. Интересното е, че гостите започнаха с голяма част от юношите си, като през втората част пуснаха седем от своите титуляри, след което паднаха двата гола във вратата на Левски.

Както е известно, "сините" завършиха редовния сезон в Първа лига на трето място с 50 точки, като изостават на 13 от втория ЦСКА-София. Хебър пък е на второ място в Югозападната Трета лига с актив от 52 точки, като изостава на пет от лидера ЦСКА 1948.