Паника в Тотнъм, Хари Кейн се контузи

Голмайсторът на Тотнъм Хари Кейн получи контузия в глезена и бе принудително заменен в 34-ата минута на гостуването на лондончани на Борнемут. “Черешките” поведоха рано с гол на Станислас, а Дели Али изравни в 35-ата минута за 1:1, какъвто бе резултатът на почивката.

Кейн прати топката в мрежата след половин час игра. Нападателят бе в положение на засада и попадението не бе признато. В ситуацията обаче той бе закачен от Бегович и след това седна на терена, държейки се за десния глезен. Той получи медицинска помощ, но малко по-късно се наложи да напусне терена, като бе заменен от Ерик Ламела.