Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Лестър не успя да развали добрата серия на Суонзи

Лестър и Суонзи завършиха при резултат 1:1 сблъсъка си на "Кинг Пауър Стейдиъм", като по този начин "лебедите" удължиха серията си без загуба на седем поредни срещи във всички турнири. Домакините, които отново бяха без бойкотиращия клуба Риад Марез, доминираха напълно през първата част и заслужено поведоха с гол на Джейми Варди (17'), който завърши подаване на Келеши Иеанашо, преминало между краката на двама бранители. Удар на Иеанашо бе блокиран на голлинията от Алфи Моусън, а гол на Ндиди бе отменен заради засада на Диабате до почивката. Решението за това дойде с известно закъснение след консултация на главния рефер Антъни Тейлър с неговия асистент.

През второто полувреме Суонзи значително подобри представянето си и Федерико Фернандес изравни, след като засече с глава центриране от корнер на Ки. Това бе първи гол на аржентинеца от две години насам.

Лестър заема осмо място с актив от 35 точки. Суонзи е точно над чертата с 24 пункта.