Кьолн се размина с нова победа, но битката продължава

Победната серия на последния в Германия Кьолн беше спряна от Аугсбург в двубой от 20-ия кръг, завършил 1:1. “Козлите” изиграха много силни първи 60 минути, в които обаче успяха да вкарат само веднъж чрез Милош Йоич от фаул в 40-ата минута.

Домакините направиха няколко пропуска и после съжаляваха, защото в последния половин час баварците наложиха превъзходство и в 77-ата минута Каиуби изравни.

За Кьолн това е десета точка от последните четири мача, с което борбата за излизане от зоната на изпадащите продължава. Аугсбург пък си е все така непостоянен в резултатите, но е само на една победа разстояния от зона “Европа”.