Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Отборът на Сашо Тонев изплува без Сашо Тонев

Тимът на Кротоне удари с 3:0 Верона при гостуването си в града на Ромео и Жулиета в среща от 21-ия кръг на Серия "А". В състава на гостите, който се бори за оцеляване в италианския елит, отсъстваше българският национал Александър Тонев. Андреа Барберис откри резултата още в третата минута, а през второто полувреме Адриан Стоян и Федерико Ричи фиксираха крайния резултат.

Трябва да се отбележи, че при 2:0 за Кротоне Бруно Зукулини от домакините напусна терена с директен червен картон. С успеха днес съставът на Валтер Дзенга мина над опасната зона - по същото време СПАЛ 2013 не успя да надвие Удинезе. "Акулите" имат 18 точки, докато Верона и СПАЛ 2013 са с 13 и 16. На последното място е обреченият Беневенто със 7 точки.