Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Хамбургер ШФ започна новата година по стария начин (видео)

Хамбургер ШФ не показа нищо смислено в атака при гостуването си на Аугсбург в среща от 18-ия кръг на Бундеслигата и логично загуби с 0:1, с което продължава да бъде в зоната на изпадащите. Ако имаше логика, тимът от Северна Германия трябваше да си тръгне поне с още няколко гола в мрежата, но домакините просто нямаха шанс.

Те реализираха чрез Коо Жа-Чеол в последните секунди на първата част, а всички останали шансове бяха пропуснати.

Хамбургер ШФ няма победа от пет мача насам, в които е вкарал само две попадения.

Аугсбург пък се утвърждава в горната част на таблицата и е само на една победа от втория Шалке 04 преди днешния мач на “миньорите”.