Палермо се добра го геройско реми с човек по-малко

Отборът на Палермо се добра до геройско реми 1:1 в домакинството си на Венеция от 9-ия кръг в Серия "Б". Домакините на "Ренцо Барбера" стигнаха до точката с гол в самия край на срещата, макар да бяха останали с 10 души на терена. Българският национал Ивайло Чочев не бе в групата за двубоя.

Гостите първи взеха преднина в мача с гол на младока Якопо Сегре в 59-ата минута.

Само четири минути по-късно положението за домакините стана още по-лошо, след като Александър Трайковски получи червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко на терена.

Въпреки това Палермо показа отборен дух и успя да стигне до изравняването. Това се случи в 90-ата минута, а героят за домакините бе Аляш Струна.

С това реми Палермо остава на 2-ата позиция в Серия "Б" с 15 точки. Венеция пък е на 15-ото място с 6 спечелени точки.