Ветеран донесе важна победа на Мол Види и Миланов

Георги Миланов влезе като резерва за МОЛ Види при победата с 1:0 като гост на Диошгьор. Българинът се появи на мястото на Фиола в 67-ата минута, а две по-късно опитният Шаболш Хущи вкара единствения гол в двубоя.

МОЛ Види игра по-добре от съперника си, но съотборниците на Миланов направиха доста пропуски. С успеха те застанаха на 3-о място във временното класиране, но изостават с цели 7 точки от убедителния лидер Ференцварош.

Диошгьор е на предпоследното 11-о място с едва 6 точки от 9 мача и е сред застрашените от изпадане.

Следващото изпитание за тима на Жоро Миланов е гостуване на Челси в Лига Европа в четвъртък.