36 точки на Антетокунпо донесоха победа на Милуоки над Булс

Милуоки победи със 116:113 като домакин състава на Чикаго. Янис Антетокунпо завърши с 36 точки, 11 борби и 8 асистенции в полза на Бъкс, а Крис Мидълтън реализира решителна тройка само 5.2 секунди преди финалната сирена.

Милуоки и Антетокунпо спечелиха оспорвания двубой срещу Булс и бившия състезател на Бъкс - Джабари Паркър, който отбеляза 24 точки, овладя 8 борби и подаде 5 асистенции. Янис Антетокунпо блокира изстрел на Паркър в последната минута на двубоя.

Новобранецът Райън Арсидиано се отличи с 22 точки за Чикаго.

Юта победи със 101:91 при гостуването си срещу Бруклин. Доновън Мичъл се завърна на полето след отсъствие от две срещи, реализирайки 29 точки.

Руди Гобърт отбеляза 23 точки и хвана 16 борби за Джаз, а Спенсър Динуайди наниза 18 точки за Нетс.

Далас победи със 128:108 като гост състава на Хюстън. Джеймс Хардън се отличи с 25 точки, 17 асистенции и 11 борби за домакините. Крис Пол отново не игра за Рокитс заради контузия.

Лука Дончич и Девин Харис вкараха по 20 точки за победителите, а Хюстън загуби четвъртия си последователен двубой в НБА.