Си Джей МакКълъм заби 40 точки за победа на Портланд над Милуоки

Си Джей МакКълъм реализира 40 точки при победата на Портланд със 118:103 над гостуващия Милуоки в Националната баскетболна асоциация.

МакКълъм добави добави 6 асистенции и 5 борби за петия успех в последните шест мача на тима си. Резервата Ивън Търнър допринесе с 16 точки и 11 борби.

Янис Антетокунбо отново беше лидер за гостите с 23 точки, 9 борби и 6 асистенции.

Далас навакса изоставане от 91:97 и в последните седем минути стигна до обрат за 119:100 при домакинството си на Вашингтон.

Новобранецът Лука Дончич се отличи с 23 точки и 6 борби за тексасците, а Уесли Матюс добави 22 точки за успеха.

Джон Уол завърши с 24 точки и 10 асистенции за столичани, за които с по 19 точки се отчетоха Ото Портър и Брадли Бийл, но това не беше достатъчно.

Бруклин се наложи над домакина Финикс със 104:82 и записа поредни победи за първи път през сезона.

Крис ЛиВърт беше най-резултатен за гостите с 26 точки.

Девин Буукър беше най-добър за домакините с 20 точки и 8 борби.

Кемба Уокър наниза 29 точки и помогна на Шарлът да спечели срещу гостуващия Атланта със 113:102. Домакините направиха ключова серия от 17:4 през последната четвърт, след което поведоха със 100:88 и до края нямаха съществени затруднения.

Джереми Лин вкара 19 точки за гостите, а Трей Йънг завърши с 18 точки и 10 асистенции.