Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Еквадор - Германия

Още две положителни проби за COVID-19 в отбора на Кьолн

Още две положителни проби за COVID-19 в отбора на Кьолн

Кьолн има още двама футболисти, които са били заразени с коронавирус, потвърдиха от елитния германски клуб. Това стана известно след направените нови тестове за COVID-19.

"Вече имахме двама играчи, които дадоха положителни проби, но пет дни след това тестовете им бяха отрицателни. Пробите за антитела показаха, че общо четирима наши играчи вече ги имат. Това прави с двама повече от тези, които преди време бяха с положителни тестове", заяви директорът в Кьолн - Александър Верле.

В понеделник "козлите" ще играят срещу РБ Лайпциг.

"Двамата с положителни проби нямат никакви симптоми, това е сигурно", каза още Верле.

Първите два положителни теста за COVID-19 в Кьолн бяха потвърдени малко след разрешението на правителството за подновяване на първенството в Германия. Двубоите от Първа Бундеслига бяха рестартирани на 16 май, след принудителното спиране в средата на март.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички