Ръководство, щаб, футболисти и фенове на Локомотив (Пловдив) си спретнаха среднощно шоу след спечелването на Купата на България. Всички се отправиха от националния стадион “Васил Левски” директно към “Лаута” в Пловдив, за да споделят заедно емоцията от спечелването на ценния трофей. 9-минутна заря бе част от празненствата.
Вчера възпитаниците на Бруно Акрапович спечелиха първата Купата на България в историята на Локомотив, след като се наложиха с 1:0 над Ботев (Пловдив). Единственото попадение реализира Ален Ожболд.
Днес празненствата продължават. В 17:00 часа всички, обичащи Локо (Пд), ще се съберат на "Лаута", откъдето ще се отправят към Общината. СНИМКА: Plovdivderby
Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google