Аталанта е №1 по обрати в Серия "А"

Тимът на Аталанта е пети в класирането на Серия “А” след победата си с 2:1 като гост срещу Наполи в последния мач от 33-ия кръг. Бергамаските обаче са на първо място в друга любопитна класация. Воденият от Джан Пиеро Гасперини е отборът, спечелил най-много точки, след като е изоставал в резултата през настоящия сезон, съобщава Opta. Аталанта има цели спечелени 20 точки след обрати.

Папу Гомес и компания губеха с 0:1 след първото полувреме на “Сан Паоло” вчера, но се пребориха за ценна победа с 2:1 и са с равни точки (56) с четвъртия в подреждането Милан и с точка повече от шестия Рома.