Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Контролна среща: Ботев (Пловдив) - Спартак (Варна)

Занев вече тренира с ЦСКА-София

Левият бек Петър Занев започна тренировки с ЦСКА-София. 33-годишният национал се включи във вчерашното занимание на “армейците” в Панчарево ден след загубата от Ботев (Пловдив) с 2:3 в първия полуфинален двубой за Купата на България. Занев е свободен агент, след като разтрогна с елитния руски Енисей.

“Вече тренирам с ЦСКА. До лятото ще се готвя с отбора, а после, живи и здрави, ще преговаряме и ще видим какво ще правим. До две-три седмици всичко ще е ясно”, каза Занев.

“В този момент хората от ЦСКА ми подават ръка. За мен най-важно е мнението на старши треньора, както и да поддържам форма”, допълни бранителят.


Левият бек се познава отлично с наставника на “червените” Любослав Пенев, като е работил с него в Литекс и националния отбор. Двамата стават шампиони с ловчанлии през 2011 година.

Занев почти сигурно ще подпише с ЦСКА-София и ще играе за “червените” през следващия сезон.

“Тема Спорт”

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички