Петър Атанасов: Знаех, че днес е денят, в който ще вкарам

Нападателят на Ботев (Враца) Петър Атанасов остана доволен от гола си за днешната победа с 3:0 над Верея, който е първи за него от август насам.

“Не беше толкова лесно. Верея добре се беше групирал. Опитвахме се да пробием тази стена, вкарахме гол, а след това те имаха едно-две положения. През второто полувреме тотално доминирахме и заслужено взехме трите точки. На почивката малко се поскарахме и си казахме, че трябва да дадем всичко от себе си. От август не бях вкарвал, но се радвам, че днес успях. Бях сигурен, че това е денят, в който ще вкарам. Нашият треньор иска постоянно да пресираме. Нека се порадваме на победата, а после ще мислим за мача с Ботев (Пловдив). Да, преди мача се усещаше леко напрежение заради отборите, които напират зад нас”, коментира Атанасов след мача.