Гранада отново поведе в Ла Лига (видео)

Отборите на Валядолид и Гранада направиха 1:1 в мач от междинния шести кръг на Ла Лига. Двата тима си отбелязаха по един гол преди почивката. Точката позволи на “червено-белите” временно да се изкачат на върха заради по-добрата голова разлика от Атлетик Билбао и Реал Мадрид.

В 12-ата минута Тони проби отляво и подаде по земя за непокрития Оскар Плано, който реализира от три метра - 1:0. В 42-ата Виктор Диас напредна отдясно и подаде около точката на дузпата, където Карлос Фернандес изравни.
В 59-ата вратарят на “бяло-виолетовите” Жорди Масип не успя да се справи добре с далечен удар, но при добавката Карлес Фернандес беше в засада, иначе топката попадна в мрежата. В 76-ата стражът на андалусците Руи Силва изби след опасен изстрел на Енес Юнал. В крайна сметка двата тима взеха по точка от сблъсъка на "Хосе Сорийя".